Biz Kimiz?

WESP markası, temelleri 2002 yılında atılan ve bölgesinde mekanik tesisat ile doğalgaz istasyonu üretimi konusunda, sürekli sektörün zirvesinde olmayı başarmış Altay Mühendislik’ in tescilli markasıdır.

WESP, endüstriyel tesisatlar konusunda 20 yılı aşkın bir sürede edinilen deneyim ve mühendislik vizyonu üzerine tesis edilmiştir. Edinilen tecrübeler, müşterilerimizin geri dönüş ve talepleri, çevre ihtiyaçları gibi etkenlerin bir araya gelmesi sonucu WESP markası fikir olarak oluşmuş ve arkasından gelen AR-GE çalışmaları ile de WESP markası hayat bulmuştur.

Her durumda müşteri memnuniyetini hedefleyen yönetimimizle, teknik ve ekonomik ihtiyaçlarınız doğrultusunda projeler oluşturup anahtar teslim olarak sizlere sunmaktayız. Üretilen proje bazlı çözümlerde mevcut yapının ve müşteri isteklerinin doğru belirlenmesi, uluslararası ve yerel standartlara uyumluluk, öncelikli mekanik mühendislik perspektifi ile mükemmelliği hedeflemekteyiz.

Kalıcılığı ve sürekliliği temel ilke olarak edinen firmamız, 40 kişilik teknik ekibiyle ve 9 araçtan oluşan filosuyla satış ve hizmet öncesi verdiği desteği ve danışmanlık hizmetlerini, satış ve hizmet sonrasında da vermeye devam ederek müşterilerimizin yanında yer almaktadır.

Deneyim

Proje Yönetimi
AR-GE
Süreç Yönetimi

Çözüm Ortaklarımız

Building Bureau

Design & Build

Have a project for us?

Mauris sed tellus quam. Suspendisse risus nulla, molestie quis risus elementum, viverra viverra ipsum. Nulla aliquam dolor turpis, auctor.
Contact Us Today!